5 balzámů na rty, které musíte mít

5 balzámů na rty, které musíte mít
17.11.2014 | Natalie D.

Jsou všude kolem nás. Máme je v kabelkách, v přihrádkách auta, na pracovním stole i v nočním stolku. A nikdy jich nemáme dostatek! Představujeme Vám pět malých zázraků, které letošní zimu stojí za vyzkoušení.

1. ChapStick

Tyčinka na rty, o které se v Čechách zatím příliš nemluví, ale v budoucnu se to jistě změní. Drobné balení, které rty hydratuje, chrání je a nevysuší. Kouzlo tohoto malého zázraku je hlavně v jeho mnohých podobách. Kromě klasického seženete takové vychytávky jako dvojbalzám na den a noc, nespočet ovocných příchutí i tzv. Medicated, který vám uzdraví rozpraskané a bolavé rty. Jeho velmi nízká cena, která se pohybuje už od 1,5 dolaru za kus už je jen příjemným bonusem a důvodem, proč si jich odnesete domů hned několik.

unnamed 3

2. Burts Bees

Tento medový zázrak kotví ve světových lékárnách i drogeriích už třicet let. A má pro to důvod. Jeho balzámy dokáží uzdravit nejeden prokousnutý ret i vyživí vysušenou kůži. Díky bambuckému máslu se dá použít na záděrky i na drobné odřeniny a jeho vůně medu už je jenom příjemnou třešničkou na dortu. Dobrou zprávou pro čeké zákaznice je, že je nyní můžou zakoupit na českých online obchodech. Ceny zde začínají od 199 Kč.

unnamed 4

3. The body shop Lip butter

Jeden z prvních zahraničních balzámů na rty, které si české milovnice hladkých rtů mohly vyzkoušet. Krásný kelímek s ještě krásnějším obsahem si zamilovala nejedna z nás. Toto "máslo" na rty má schopnost kromě hydratace i lehké zbarvení (záleží na Vašem výběru). Oblíbené je rozhodně i díky častému střídání příchutí. Jeho jediné mínus je, že musíte použít prsty k roztírání. Máslo na rty koupíte od 99 Kč.

BodyShop1 1

4. EOS

Tak o tomto balzámu na rty se dá říct především, že jej v kabelce nosí nejedna celebrita. Na sociálních sítích se s ním fotí Gwen Stefani, Miley Cyrus i Kim Kardashian a blogerky po celém světě skupují tento malý oválný kelímek ve velkém. K dostání je hned v několika limitovaných kolekcích a koupíte jej i v praktické tyčince. Na facebooku tento slavný balzám má přes dva miliony fanoušků, to už stojí za vyzkoušení, ne? Koupíte napříkalad na amazon.com od 3,29 dolaru. My můžeme doporučit EOS coconut milk.

EOS Lip Balm 6 pack

5.Elisabeth Arden 8-hour cream lip protectant

Klasika, za kterou se rozhodně vyplatí si připlatit. Kdo má zkušenost s krémem ze stejnojmenné řady, nám určitě dá za pravdu. Hydratuje, vyživuje a vaše rty budou tak jemné, jako kdybyste se vrátila do dětských let. Nelepí, ani zbytečně nemastí. V USA je bestsellerem číslo jedna už několik let. Koupíte v parfumeriích nebo na online obchodech. Kvalita zaručena.

Elizabeth Arden Eight Hour Cream Lip Protectant Stick SPF15   Iconic Collection Limited Edition 3 7g 1381479782 1 

Natalie D.

Natalie D.