3 malé zázraky, které Vás ochrání před zimou

3 malé zázraky, které Vás ochrání před zimou
26.11.2014 | Natalie D.

Zima klepe na dveře a je nejvyšší čas vyměnit letní kosmetickou péči za tu, která Vás udrží krásné i v třeskutých mrazech. A nemusíte za ně nutně utratit celou výplatu.

 1. Egyptian Magic

Oblíbený kosmetický doping nejedné celebrity. Zázrak, který se skrývá v, na první pohled, obyčejném kelímku, dle referencí slavných tváří i kosmetických redaktorů dokáže s pletí vše, co slibuje. Obsah kelínku připomíná vazelínu, ale jedná se o balzám, který údajně používala i samotná Kleopatra. Používat jej můžete s jakoukoliv pletí a pomůže Vám chránit pokožku před mrazem. Vynahradí Vám i péči o oční okolí, uzdraví popraskané rty nebo polámané konečky vlasů. Kate Hudson, Eva Mendes nebo slavná stylistka Rachel Zoe bez něj nikam ani nevycestují. Potřebujete snad nějaká další doporučení? Seženete jej od 800 Kč.

 

egyptian magic

 

2. Nuxe Huile Prodigieuse

Tento olej rozhodně patří mezi dokonalý objev všech Pařížanek. Multifunkční zázrak, který nebudete chtít pustit z ruky. Vyživí zelektrizované vlasy po celodenním nošení čepice a obnoví zmrzlou pokožku Vašeho těla po naročném dni v ulicích zmrzlého města. Tento olej v sobě obsahuje až 98 % přírodních složek, vzácné rostlinné oleje (kamélie, mandle nebo makadamia) a dokáže zjemnit každou pokožku. Náš tip: Dejte pár kapek oleje do horké vany a užijte si bohatou koupel. Vaše kůže bude hebká jako pleť miminka. Koupíte v lékárnách nebo na eshopech od 570 Kč.

facebook-20141127-134512

 

3. Konopná mast Carun

Tato konopná mast dokáže uzdravit snad každý neduh, který si dokážete představit a jako bonus Vám bude i Vaše peneženka vděčná. Vyléčí lupénku nebo bolesti zad, páteře a kloubů. Omrzliny z mrazivého počasí odežene již po pár namazání a obsah kelímku je také více než příznivý. 105 ml a stačí použít opravdu málo. Snad jediné negativní je, že vůně je poměrně nevábná, ale za dokonalou pleť to stojí. Koupíte na eshopech od 330 Kč.

carun-univerzalni-konopna-mast

Natalie D.

Natalie D.