Lancome řasenka Grandiôse!

Lancome řasenka Grandiôse!
12.12.2014 | Natalie D.

Vyzkoušely jsme za Vás (na vlastní řasy), zatím poslední řasenku z kosmetické dílny Lancome. A výsledek? Posuďte sami.beautistas.com-lancome-mascara-grandiose  

Když stejně jako já už několik let používáte řasenku Hypnose od Lancome, logicky budete na novinku od této značky velmi zvědaví. A protože se nedá říct, že bych oplývala dlouhými řasami, jsem obvykle velmi opatrná při výběru. V čem tedy spočívá kouzlo Grandiôse? Nejprve se pojd’me podívat na to, co slibuje výrobce. Grandiôse kombinuje kartáček s technologicky vyspělými štětinkami a revoluční zakřivenou rukojeť ve tvaru labutího krku, které s sebou přináší možnost velmi jednoduché aplikace. Nabízí rychlé a pohodlné nalíčení, má dlouhou trvanlivost a nestírá se. Díky unikátní textuře řasenky s vysoce nasycenými vosky a intenzivními pigmenty byste měla docílit perfektního nalíčení. Grandiôse  je díky šetrnému složení vhodná i pro citlivé oči.

MTI2NTUxMjYzOTkwMDI4NzY2

Zcela upřímně jsem si zpočátku nebyla moc jistá, jak řasenku nanášet, protože její nezvyklý tvar Vám sám od sebe nenapoví. Pro nápovědu si zkuste zadat název řasenky na Youtube a hned na Vás vyskočí pár šikovných videí ohledně jejího správného použití. Aplikace, ač jsem tomu zpočátku moc nevěřila, proběhla bez jediného problému. Je sice trochu náročnější uchopit kartáček tak, aby dosáhl až k té nejmenší řase, ale až si držení aplikátoru osvojíte, budete mít barvu přesně tam, kde ji máte mít. A výsledek? Dle mého názoru více než uspokojující. Ano, mám skutečně krátké řasy a můžu slíbit, že Grandiôse opravdu svému slibu dostojí. Řasy protáhne a mistrně natočí a to je pro mne to hlavní, co od řasenky očekávám a vyžaduji. Navíc její černá barva je skutečně intenzivní, což u některých jejích předchůdkyň od stejné značky říci nemohu. Cena se v kamenných obchodech pohybuje od 800 Kč, na eshopech seženete od 600 Kč. Chicken legs proto nemohou nic jiného, než doporučit. Že by další tip na dárek od Ježíška?

Natalie D.

Natalie D.