New Year's Eve makeup ideas

New Year's Eve makeup ideas
30.12.2014 | Natalie D.

Blíží se konec roku a s ním velkolepé oslavy a party. Jak se tedy skutečně stylově rozloučit s rokem 2014 a přivítat ten nový s krásnou tváří? Máme pro vás tři malé tipy pro inspiraci.

Opulence

Obecně platí pravidlo, že pokud si výrazně nalíčíte rty, oční make-up je lepší mít střídmý a naopak. Ale kdy jindy, než na Silvestra, můžete vyzkoušet něco skutečně vyjímečného a luxusního. Nebojte se umělých řas, během pár minut vám vykouzlí labutí pohled. Okolí řas vybarvěte černou tužkou (podobně jako kouřové líčení) a jemně rozmažte do ztracena. Poté jemně naneste růžový pastelový stín a pokračujte sytou růžovou, lila nebo můžete vyzkoušet i lehký neon. Na rty pak použijte stejný barevný odstín jako v případě očních stínů. Náš tip: I své nehty lze ozdobit ve stejné barvě. Budete působit skutečně sladěně.

party make up c.1

Golden eye

Nechte se zlákat zlatem, protože není krásnějšího lesku. K takovému looku bude zapotřebí sehnat třpytky na líčení, zlatými očnímí stíny takový zářivý pohled nezískáte. Je třeba mít k ruce i skutečně fungující primer (podklad pod oční stíny). Třpytky na oči seženete v profi make-up obchodech nebo například v Sephoře. Nejprve si vytvořte jednoduchý, ale čistý a bezchybný make-up. Vynechte tvářenku a na rty naneste pouze čirý balzám na rty nebo lesk. Poté naneste na oční víčka primer a můžete aplikovat třpytky. Je jen na vás, zda třpytky nanesete na celé víčko nebo jen podél řas. Pokud máte odvahu, můžete nanést i pár třpytek na řasy. Náš tip: Pokud můžeme poradit, nepřehánějte to s řasenkou. Ještě lepší je použít pouze průhlednou řasenku nebo fixační gel na obočí.

glitter-gold-eyeshadow

gold-glitter-makeup

Modrá laguna

Tyrkysová barva se může pyšnit tím, že sluší pihovaté zrzce i opálené kůži. Zkrátka, kdokoliv ji použije, nešlápne vedle. Ačkoliv by se mohlo zdát, že se k této barvě vracíte jen v létě, opak je pravdou. Tentokrát ale stíny ponechte v kosmetické taštičce, věnovat se budete linkám. Perfektní tyrkysové linky seženete například od značky Clarins v obchodech Sephora, cenově dostupné a přesto funkční nabízí Rimmel nebo Dermacol. Makeup zvolte opět jako u předchozího tipu jemný, tvářenku použijte velmi decentně. Linky můžete vést nad očním víčkem do ztracena nebo naopak zvolte linku i dole. Náš tip: Pokud můžeme doporučit, volte linky tekuté se štetečkem. Lépe drží a nerozmazávají se.picture-7

4481854b6a35f393503ca5d2dcee5c76

 

Natalie D.

Natalie D.