4 malé zázraky na vlasy

4 malé zázraky na vlasy
05.02.2015 | Kateřina Š.

Rodin by Recine

Vlasy jako bohyně? Oh, ano! Luxusní olej na vlasy RODIN by RECINE obsahuje směs osmi esenciálních olejů. Jeho bohatý základ meruňkového oleje taveného s měsíčkem, sladkých mandlí a slunečnicový olej je inovativně mixovaný s rozmarýnem a oleji z jalovce. Olej vytvořil proslulý kadeřník Bob Recine. A věřte, že tento jedinečný elixír je natolik univerzální a pracovitý, že z Vašich vlasů bez života vytvoří zdravější, lesklejší hřívu. To vše expres, důsledně a beze zbytku. Vyzkoušeno za Vás a za našimi slovy si opravdu stojíme. Značku Rodin můžete zakoupit v síti kadeřnických salónů Bomton a cena se pohybuje okolo 1500 korun.

0000009452442 img 0010Moroccanoil treatment original

Vlasy, které jsou hedvábné, zdravé, lesklé a plné života. Ano, to chceme! Moroccanoil Treatment je produkt, který byl průkopníkem a vytvořil tak celosvětový rozruch s arganovým olejem. Nezbytným základem pro stylisty, který může být použit jako dokončovací nástroj při mytí vlasů nebo jako závěrečný styling po foukáné. Obohacený o arganový olej bohatý na antioxidanty, posilující proteiny a vitamíny, urychluje dobu schnutí, zanechává vlasy lesklé, hladké a zvládnutelné. My jsme za Vás vyzkoušely „light“ verzi a nemůžeme si ji vynachválit. Cena se pohybuje od 530 korun a seženete ho ve vybraných kadeřnických salónech.

Moroccanoil Treatment 100ml 1392288768

Alterna Anti–aging omega nourishing oil

Máte suché, chemicky ošetřované nebo jinak zničené vlasy? Tento olej Vaše vlasy zvlhčí, zjemňí a posílí. Díky klíčovým složkám jako jsou omega-3 mastné kyseliny, extrakt z kaviáru,vitamin C a mořské rostliny budou Vaše vlasy hedvábné a zároveň nezatížené zemskou gravitací. Jako každý produkt této značky obsahuje jádro Alterna, technologie, která pomáhá přeměnit přísady do mikro-struktury, díky které mohou vlasy snadněji absorbovat a umožňí hlubší a cílenější  pronikání účinných látek. Anti-aging komplex zase bojuje proti stárnutí vlasů díky znečištěnému životnímu prostředí. Neobsahuje parabeny a je klinicky prokázáno, že zvyšuje lesk o 250% a zlepší celkový stav vlasů o 80%. Zní jako pohádka? Nikoliv! Já ho mám neustále u sebe a nedám na něj dopustit. Cena se pohybuje okolo 800 korun a seženete ho v kadeřnických salónech Toni&Guy.

s1565886-main-zoom

Kerastase ultime elixir  

Víceúčelový olej, který můžete použít před i po stylingu. Poskytuje maximální lesk a hlubokou výživu. Podporuje buněčnou obnovu a s jeho antioxidačními účinnými látkami pomáhá znovu získat sílu vlasů. Směs čtyř vzácných vonných olejů, které fungují na všechny typy vlasů. Kukuřičný olej poskytuje zvláčňující a antioxidační aktivní složky pro maximální lesk. Olej z kamélií pomáhá vyhladit vlasové vlákno, což vlasům dodá neuvěřitelný lesk. A v neposlední řadě arganový olej, který pomáhá obnovit pevnost vlasů a chrání ji před vnějšími agresory. Cena se pohybuje okolo 600 korun a seženete ho téměř ve všech kadeřnických salónech.

K eacute rastase ELIXIR ULTIME Versatile Beautifying Oil 125ml 1365679828

  

Kateřina Š.

Kateřina Š.